Eğlenceli Bilim Deneyleri

Eğlenceli Bilim Deneyleri

Doğum Günü Bilim Deneyleri

Doğum günü ve etkinliklerde tüm çocukların interaktif katıldığı ve birebir kendilerinin yaptığı deney atölyesi kurulur ve deneyler bilim hocası tarafından gerçekleştirilir. Deneyler için tüm çocuklar bir masa etrafına toplanırlar deney öğretmenlerinin dağıttığı güzlüklerden takarlar. Kız ve erkek olmaları ve yaş grubu farklılığına göre deneylerin çeşidi değişir ama genellikle tüm yaş gruplarına hitap eden ve çocukları inanılmaz heyecanlandıran bazı deneylerimiz vardır, bunlar ; Su hortumu – Volkanik yanardağ – Zıp zıp macunlar Ebruli – Duman halkası – Köpük bubble – Hava basıncı – Nefes kontrolü gibi eğlenceli deneylerdir.

Çılgın Bilim Atölyesiyle Eğleniyoruz

Doğum günü partilerinin en farklı etkinliği olan eğlenceli bilim deneyleri, her çocuk yaş grubuna hitap eder. Çocukların farklı bir aktivite yapmasını istiyorsanız, çılgın deneyler atölyesi tam size göre bir organizasyon.
Bilim deneyleri 20 çocuk sayısına göre ortalama 1.30 saat sürer ve 7 farklı temada deneyler gerçekleştirilir. Bilim hocası ile deneylere tüm çocuklar birebir katılırlar ve en ilginç deney olan zıp zıp şekerleme deneyi çocuklara özel poşetlerinde hediye edilir. Deneyler sonunda tüm çocuklara isimlerinin yazılı olduğu başarılı bilim adamı sertifikaları dağıtılır. Kız ve erkek ağırığına göre yapılacak deneyleri ekibimiz belirler.
Bu deneylerin amacı çocuklara bir şey yapabildiklerini ve kendi başlarına keşif yapaildikleri duygusuyla özgüvenlerini yükseltmek ve çok eğlenceli bir şekilde paylaşma duygusuyla sorumluluklarını artırmaktır. Herhangi bir durumu tek bir düşünceye bağlı kalmadan, farklı açılardan bakarak çözmelerini sağlamaktır.
Parti ve kutlama organizasyonlarında farklı bir etkinlik olarak öne çıkan ve neredeyse en çok tercih edilen aktivitelerimizden biridir deneyler atölyesi. Bu atölyede çılgın bilim adamları yetiştirilir.

Özellikler

EĞLENCELİ BİLİM ' de NELER VAR ? 7 farklı temada gerçekleştirilen deneyler ortalama 1.30 saat sürer. Tüm yaş gurplarına uygun olan bu aktivite deney hocaların gözetiminde gerçekleştirilir. Deneylere başlamadan güvenlik için tüm çocuklar deney gözlüğü takarlar. Deneyler sonunda tüm çocuklara isimlerinin yazılı olduğu başarı sertifikaları dağıtılır. Zıp Zıp Macunlar - Volkanik Yanardağ - Helyum Balonu - Çılgın Şekerleme - Ebruli - Sis

Video

6 Comments

  1. Atakoyde ocakta duzenledigimiz dogum gunune gelen bilim deney ekibi tecrubeli ve cocuklara ilgiliydi, hersey guzeldi

  2. Muhtesem organizasyonunuzla, cocuklarima ve arkadaslarina yasattiginiz heyecanli ve bilgi verici bilimsel deneyleriniz icin cok tesekkurler.

  3. Bu senede bilim deneylerine karar verdik kızımız bunu istedi etkinlik güzeldi çocuklar deney etkinliğinde epey eğlendiler volkan deneyinide çok sevdik :))

  4. Mie organizasyondan doğum günlerinde aldığımız süsleme ve palyaço paketi satın aldıktan sonra doğum gününde oğlumuz için deneyler içeren bu güzel eğlenceli bilimler gösterisini istedik. Çok eğitici ve çok eğlenceli olduğu için mie organizasyona sonsuz teşekkürler.

  5. Oglumuzun sunnet merasiminde cocuklari eğlendirmek amacli bir organizasyon yapmak icin arastirma yaparken Cem bey ve mie organizasyon ile tanistik.. Tam da amacladigimiz gibi balon sov, deneyler ve palyaco ablalarla hem oglumuz hem de misafir cocuklar cok eglendi.. dugundeki buyukler de pamuk seker arabasinda kuyruga girdi:)
    Hic bir aksaklik yasamadan hem cocuklarimizi eglendirdikleri hem de misafir buyuklere katildiklari en rahat dugunu yasattiklari icin tum ekibe sonsuz tesekkurler:)
    Mie ile siz de bizim yazdigimiz gibi davetiyelerinize gonul rahatligiyla ‘cocuklari getirmeyi unutmayin’ yazabilirsiniz 🙂

  6. Oğlumun Sünnet Yemeğinde Mie Organizasyon Cem Bey den Bilim Deneyleri ve Karikatürist istedik. Sünnette çocuklar Bilim Deneylerinde çok eğlendiler. Üstelik sadece deneyler süresince değil organizasyonun başından sonuna kadar Cem Bey ve Ekibi çocuklarla ilgilendi. Deneyler dolu dolu ve çocukların ilgisini sürekli canlı tutacak şekildeydi. Karikatürist arkadaşımız hem büyüklerin hem de çocukların karikatürlerini çizerek misafirlerimize unutulmaz birer anı bıraktı. Tüm ekibe teşekkür ediyoruz. Bir organizasyonumuz olduğunda arayacağımız tek yer Mie .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir