Karaoke Kiralama

Karaoke Kiralama

Partilerde büyük – küçük herkezin çılgınlar gibi eğlenip şarkılar söylemek istediği, davetli misafirlerin projeksiyon perdesine yansıyan alt yazıları müziğin tonuna göre okuyarak şarkı söylemeye çalıştıkları etkinliğe karaoke denir.

Özellikle küçük yaş çocukların önce çekinip köşede kaldığı ama şarkı söyleyen arkadaşlarını gördükçe mikrofon kapmak istediği ve şarkı isteğinde bulunduğu bu çılgın partide kim eğlenmek istemez ki ? Özellikle kız çocuklarının şarkıya kendilerini kaptırıp tek tek ya da grup halinde ellerinde mikrofon dans ettikleri ve çığlıklar attıkları bu karaoke aktivitesini aileler çok seviyor. Karaoke organizasyonu 2 saat sürmektedir.

Karaoke kurulumu sinevizyon-projeksiyon kurulumu – sinevizyon perdesi – dj ses sistemi – mikrofonlar – laptop ve 5.000 şarkılık yerli ve yabancı karaoke arşivinden oluşmaktadır. Etkinlik alanına 45 dk. önce ekibimiz kuruluma başlar ve gerekli ses ayarlamalarını yaptıktan sonra davetli misafirleri ya da çocukları karşılamaya başlarlar. Küçük yaş grubu çocuklar için bilinen çocuk şarkıları vardır, o yüzden okuma yazma bilmesine de gerek yoktur.

Özellikler

KARAOKE KURULUM ' da NELER VAR ? Projeksiyon - Sinevizyon kurulumu - Disk Jokey Sinevizyon perdesi - 2 Adet mikrofon ve 2 yedek mikrofon Laptop ve 5.000 şarkılık yerli - yabancı karaoke şarkı listesi Dj ses hoparlör müzik sistemi kurulumu

Video

7 Comments

  1. Çocuklarımız çok eğlendiler ve mutlu oldular, teşekkürler Cem Aydın ve Mie organizasyon bundan sonraki organizasyonlarımızda da birlikte çalışmak ümidiyle…

  2. Öncelikle mieorganizasyon a her şey için çok teşekkür ederim. Mükemmel eğlenceli bir gün yaşattınız bize. Emeğinize sağlık. İyi ki varsınız 🙏 🙏

  3. Nisan ayı içinde kızımız için parti organizasyonu arayışı içerisindeydik ve webte mie org. ile tanıştıkcem bey bizimle telefon goruşmesi samimi ve ilgiliydi bu firmada karar kıldık gerçekten iyi karar vermişiz karaoke hizmetiyle çocuklarımız çok güzel eğlendiler..

  4. Sihirbaz gosterisi yaninda karaoke hizmetide satin aldik ve cocuklar cok eglendiler hersey guzel gecti. Mie organizasyon ekibine tesekkurler

  5. Cem Bey, çok teşekkür ederiz. Artık karaoke partisiz bir doğum günü düşünemiyorum. İki yıldır çok keyifli geçiyor sizinle ve ekibinizle. Çocuklar için de çok güzel ama biz büyükler daha çok eğleniyoruz 🙂 Tavsiye ettiğim arkadaşlarım da çok eğlenmişler, tekrar çok teşekkürler.

  6. Çocuğumuzun yaş günü partisinde farklı bir etkinlik için karaoke hizmeti satın aldık firmadan zamanından erken gelip hazırlığını tamamlayıp misafirlerimizi ve özellikle çocuklarımızı eğlendirdiler. Tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir